4589
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ (с 9:00 до 18:00) (056) 745-55-21
Медицинская реформа. Основные принципы.
Поиск
Поиск участкового врача
google_dnipromed twitter_dnipromed youtube_dnipromed" facebook_dnipromed vk_dnipromed

Он-лайн поиск участкового врача


Например: пл. Октябрьская 4, просп. Кирова 127, ул. Героев Сталинграда 10

В связи с отключением сервиса Yandex.Карты поиск врача временно не работает. Мы пытаемся решить эту проблему.
НПосле осуществления поиска, Вам будет показан соответствующий Центр и Амбулатория с перечнем специалистов. В связи с медицинской реформой, участковые терапевты и педиатры переквалифицируются во врачей семейной медицины. При отсутствии Вашего адреса у терапевта или педиатра, рекомендуем просмотреть поле «Семейный врач».

Рекомендуем уточнять информацию в регистратуре Амбулатории или Центра

online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будет осуществлен поиск и показаны соответствующие лицензированные учреждения в радиусе 5 километров. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



online physician

С помощью этого сервиса Вы можете найти все аптеки рядом с вашим домом, в которых есть в наличии интересующий Вас препарат, сориентироваться по его стоимости, а также ознакомиться с инструкциями к препарату.





Введите название препарата

    


Для наиболее точного поиска, следует вводить название препарата частично и затем выбрать нужный из предлагаемого списка. Минимальная длинна поискового запроса – 3 символа (первые буквы названия). Например, при поиске препарата «Ранитидин», лучше ввести «Ран».
online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будут показаны соответствующие учрежедния для поддержаниия красоты, здоровья и внутренней гармонии в радиусе 5 километров от введенного адреса. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



Ваша компания оказывает услуги по восстановлению и поддержанию красоты и здоровья, духовного и физического развития? Компания CDM в рамках проекта dnipromed.com предлагает Вам сервис «Запись к врачу on-line».

Портал dnipromed.com – совместный проект компании CDM и КП «Днепропетровский городской Центр здоровья» Департамента охраны здоровья Днепропетровского городского совета. Это уникальная и наиболее полная медицинская информационная система, не имеющая аналогов среди специализированных сайтов Днепропетровской области.

Ресурсы портала dnipromed.com дадут возможность потребителю не только увидеть Вашу баннерную или контекстную рекламу, но и упростят связь между Вами и Вашими потенциальными клиентами. Позволят быстро найти нужное учреждение, специалиста, услугу или препарат, ознакомиться с ценовой политикой, отзывами и тут же записаться на прием в режиме on-line.

Целевая аудитория портала – это активные люди в возрасте от 18 до 55 лет, ценящие свое здоровье, время и стремящиеся к инновациям. Большая плотность населения, более 500 тысяч пользователей сети Internet, широкий спектр предоставляемой и обновляемой информации на dnipromed.com, обеспечат высокую посещаемость ресурса и заинтересованность потребителя в предлагаемых Вами услугах.

Максимальная отдача при минимальных затратах с порталом dnipromed.com!

Орнитокс гран.д/п р-ра д/внутр.прим.3г/5г пак.№10

***
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ОРНІТОКС

Торговое название
ОРНІТОКС

Латинское название
ORNITOX

Общая характеристика
Склад лікарського засобу:
1 пакет 5 г містить L-орнітину-L- аспартату 3 г. допоміжні речовини: сахароза, барвник Sunset Yellow (Supra) (Е 110), аспартам (Е 951), натрію сахарин, кислота лимонна, ароматизатор Sweet Orange, ксантанова камідь, rремнію ангідрит колоїдний.

Форма выпуска
Форма випуску:
Гранули для приготування розчину для перорального застосування, 3 г /5 г по 5 г у пакетиках № 10

Фармгруппа
Фармакотерапевтична група.
Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів. Гепатотропні препарати.
Код АТС А05В А06.

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості.
Препарат чинить детоксикаційну, гіпоазотемічну, гепатопротективну дію.
Утилізує амонійні групи в синтезі сечовини (орнітиновий цикл). Знижує концентрацію аміаку в плазмі крові, сприяє нормалізації кислотно-лужної рівноваги організму, сприяє продукції інсуліну і соматотропного гормону. Поліпшує білковий обмін.
За рахунок аспартату стимулює синтез глутаміну в м'язах, перивенозних гепатоцитах. Також виявляє стимулюючу дію на неактивні чи уражені клітини печінки, стимулює регенерацію, покращує енергетичні процеси в пошкодженій тканині печінки.
Механізм дії: підвищення рівня аміаку в крові при недостатності печінки призводить до його проникнення через гематоенцефалічний бар'єр у головний мозок, що спричиняє розвиток нейротоксичного ефекту. Аміак підсилює нейротоксичний ефект меркаптанів і жирних кислот, концентрація яких підвищена при захворюваннях печінки.
Дія орнітину аспартату проявляється після дисоціації на орнітин та аспартат з подальшим включенням їх в обмін:
1) орнітин включається в цикл сечовини як субстрат (на етапі синтезу цитруліну);
2) орнітин є стимулятором карбамоїлфосфатсинтетази І (першого ферменту циклу сечовини);
3) аспартат також включається в цикл сечовини (на етапі синтезу аргінінсукцинату);
4) аспартат служить субстратом для синтезу глутаміну, бере участь у зв'язуванні аміаку в перивенозних гепатоцитах, мозку, інших тканинах.
L-орнітин активує в перипортальних гепатоцитах орнітинкарбамоїлтрансферазу і карбамоїлфосфатсинтетазу І - провідний фермент циклу синтезу сечовини. L-орнітин є субстратом циклу синтезу сечовини. Глутамінсинтетазна реакція активується під дією орнітину в печінці і в м'язах, так як при зниженні активності ферментів орнітинового циклу синтез глутаміну в м'язовій тканині є важливою реакцією знешкодження аміаку.
L-аспартат бере участь у циклі трикарбонових кислот. Має здатність проникати через мембрани клітин шляхом активного транспорту. Всередині клітини бере участь у процесах енергетичного обміну, що проходять в мітохондріях. Таким чином може підвищувати енергетичну забезпеченість тканини. Чинить анаболічну дію на м'язи. В умовах печінкової недостатності компенсаторне навантаження по знешкодженню аміаку в організмі припадає на м'язову систему. В міоцитах відбувається зв'язування аміаку з б- кетоглутаратом і надалі з глутаматом з утворенням глутаміну. Субстратом для синтезу глутамату є аспартат. Сприяє продукції інсуліну і соматотропного гормону. Поліпшує білковий обмін при захворюваннях, що вимагають парентерального харчування.

Фармакокинетика
Фармакокінетика.
При прийомі внутрішньо орнітину аспартат дисоціює на орнітин і аспартат, що всмоктуються в тонкій кишці шляхом активного транспорту через кишковий епітелій. Через систему портальної вени потрапляє в печінку. Метаболізується в печінці. У орнітиновому циклі аміногрупа (у формі аміаку), що утворюється при розпаді амінокислоти, приєднується разом з діоксидом вуглецю до молекули орнітину з утворенням цитруліну. Цитрулін приєднує ще один атом азоту від аспарагінової кислоти і перетворюється на аргінін. Далі аргінін гідролізується з утворенням сечовини та орнітину. Орнітин може повторно включатися в цикл, а сечовина виводиться з організму нирками як один з кінцевих продуктів метаболізму.

Показания к применению
Показання для застосування.
Гострі та хронічні захворювання печінки, що супроводжуються гіперамоніємією:
- жировий гепатоз;
- гепатит;
- цироз печінки з явищами печінкової недостатності (прекома та кома).

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози.
Дорослі та діти старше 8 років приймають розчинений вміст 1 пакетика 5 г (3 г орнітину аспартату) 3 рази на добу під час або наприкінці прийому їжі. Середня добова доза становить 9 г орнітину аспартату. Препарат розчиняють у достатній кількості рідини (наприклад, склянка (200 мл) води, чаю або соку).
При необхідності добова доза може бути підвищена до 18 г орнітину аспартату (у такому разі приймають по 2 пакетики 3 рази на добу, розчинивши їх вміст в 200 мл води, чаю або соку).
Тривалість лікування визначається індивідуально, залежить від динаміки концентрації аміаку в крові та стану хворого.

Побочные эффекты
Побічні ефекти.
З боку органів травлення: діарея, нудота, блювання, метеоризм, болі в животі, запор.
Алергійні реакції: почервоніння шкіри, висипання, чхання, сльозотеча.
Інші: при прийомі у високих дозах - підвищення рівня сечової кислоти в плазмі крові. Можливі болі в м'язах (є тимчасовими, проходять самостійно, не потребують відміни препарату).

Противопоказания
Протипоказання.
Орнітокс не призначений для лікування дітей віком до 8 років. Засіб протипоказаний пацієнтам, які знають про наявність у них алергічних реакцій на компоненти препарату, страждають на непереносимість фруктози, сахарози або ізомальтози, мають порушення всмоктування глюкози-галактози або природжений дефіцит орнітин-дельта-амінотрансферази. Виражена ниркова недостатність з показником креатиніну сироватки крові вище 3 мг\100 мл.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії.
Не відома.

Передозировка
Передозування.
У разі передозування може спостерігатися підвищення рівня сечовини в крові та сечі. Специфічний антидот не відомий. Рекомендується промивання шлунка і симптоматичне лікування

Особенности применения
Особливі застереження.
Корекції дози для пацієнтів літнього віку не потребується. Вказівка для хворих на цукровий діабет: один пакетик з гранулами містить 1,78 г цукрози, що еквівалентно 0,18 ХО (хлібних одиниць).
Застосування в період вагітність або годування груддю.
Немає достатнього досвіду використання препарату, тому в період вагітності препарат слід призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода. Під час лікування потрібно припинити годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами.
Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.
Діти.
Дитячий вік до 8 років.

Условия и сроки хранения
Термін придатності.
- 2 роки.
Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25 С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Условия отпуска
Умови відпуску:
без рецепту

Упаковка
Упаковка.
По 10 пакетиків по 5 г упаковано в коробку.

Производитель и его адрес
Виробник, країна:
ІксЕль Лабораторіес Пвт Лімітед,, Індія

© 2022 Разработано компанией CDM, все права защищены.