4589
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ (с 9:00 до 18:00) (056) 745-55-21
Медицинская реформа. Основные принципы.
Поиск
Поиск участкового врача
google_dnipromed twitter_dnipromed youtube_dnipromed" facebook_dnipromed vk_dnipromed

Он-лайн поиск участкового врача


Например: пл. Октябрьская 4, просп. Кирова 127, ул. Героев Сталинграда 10

В связи с отключением сервиса Yandex.Карты поиск врача временно не работает. Мы пытаемся решить эту проблему.
НПосле осуществления поиска, Вам будет показан соответствующий Центр и Амбулатория с перечнем специалистов. В связи с медицинской реформой, участковые терапевты и педиатры переквалифицируются во врачей семейной медицины. При отсутствии Вашего адреса у терапевта или педиатра, рекомендуем просмотреть поле «Семейный врач».

Рекомендуем уточнять информацию в регистратуре Амбулатории или Центра

online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будет осуществлен поиск и показаны соответствующие лицензированные учреждения в радиусе 5 километров. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



online physician

С помощью этого сервиса Вы можете найти все аптеки рядом с вашим домом, в которых есть в наличии интересующий Вас препарат, сориентироваться по его стоимости, а также ознакомиться с инструкциями к препарату.





Введите название препарата

    


Для наиболее точного поиска, следует вводить название препарата частично и затем выбрать нужный из предлагаемого списка. Минимальная длинна поискового запроса – 3 символа (первые буквы названия). Например, при поиске препарата «Ранитидин», лучше ввести «Ран».
online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будут показаны соответствующие учрежедния для поддержаниия красоты, здоровья и внутренней гармонии в радиусе 5 километров от введенного адреса. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



Ваша компания оказывает услуги по восстановлению и поддержанию красоты и здоровья, духовного и физического развития? Компания CDM в рамках проекта dnipromed.com предлагает Вам сервис «Запись к врачу on-line».

Портал dnipromed.com – совместный проект компании CDM и КП «Днепропетровский городской Центр здоровья» Департамента охраны здоровья Днепропетровского городского совета. Это уникальная и наиболее полная медицинская информационная система, не имеющая аналогов среди специализированных сайтов Днепропетровской области.

Ресурсы портала dnipromed.com дадут возможность потребителю не только увидеть Вашу баннерную или контекстную рекламу, но и упростят связь между Вами и Вашими потенциальными клиентами. Позволят быстро найти нужное учреждение, специалиста, услугу или препарат, ознакомиться с ценовой политикой, отзывами и тут же записаться на прием в режиме on-line.

Целевая аудитория портала – это активные люди в возрасте от 18 до 55 лет, ценящие свое здоровье, время и стремящиеся к инновациям. Большая плотность населения, более 500 тысяч пользователей сети Internet, широкий спектр предоставляемой и обновляемой информации на dnipromed.com, обеспечат высокую посещаемость ресурса и заинтересованность потребителя в предлагаемых Вами услугах.

Максимальная отдача при минимальных затратах с порталом dnipromed.com!

Грипекс Старт капс.№12

***
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГРИПЕКС СТАРТ

Торговое название
ГРИПЕКС СТАРТ

Общая характеристика
Склад лікарського засобу:
діючі речовини:
1 капсула містить парацетамолу 300 мг, кофеїну безводного 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг;
допоміжні речовини:
крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, натрію лаурилсульфат. До складу оболонки капсули входять желатин, титану діоксид (Е171), заліза оксид жовтий (Е172), хіноліновий жовтий (Е104) і патентований синій V (Е131).

Форма выпуска
Форма випуску:
Капсули № 6, № 8, № 10, № 12, № 20, № 24

Фармгруппа
Фармакотерапевтична група.
Аналгетики і антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.
Код АТС N02B E51.

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Механізм дії парацетамолу обумовлений інгібуванням синтезу простагландинів та інших медіаторів болю та запалення переважно у центральній нервовій системі. Кофеїн посилює знеболюючу дію парацетамолу і чинить стимулюючий вплив на ЦНС, внаслідок чого поліпшується самопочуття і зникає відчуття втоми. Кофеїн являє собою метилсантин, хімічна структура якого подібна до теофіліну. Основний механізм дії полягає у конкурентному пригніченні фосфодіестерази, ензиму, який відповідає за гідроліз і, тим самим, за інактивацію циклічного 3’,5’-аденозинмонофосфату (цАМФ). Ефектом цього є зростання внутрішньоклітинної концентрації цАМФ. Циклічний АМФ регулює цілу низку внутрішньоклітинних процесів, наприклад, активність ферментів, які беруть участь в утворенні енергії, транспорт іонів, діяльність білків, відповідальних за спазм гладеньких м’язів і пригнічення вивільнення гістаміну із тучних клітин.
Кофеїн чинить дію на серцеві м’язи, спричиняючи збільшення хвилинного об’єму і току крові через коронарні судини, і підсилює діурез. Безпосередня стимулююча дія кофеїну на слизову оболонку спричиняє збільшення секреції шлункового соку.
Фенілефрину гідрохлорид – симпатоміметик, виявляє судинозвужуючу дію, зменшує набряк і гіперемію слизової оболонки носа і придаткових пазух.

Фармакокинетика
Фармакокінетика.
Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація у плазмі настає приблизно через 1 годину після перорального прийому. Метаболізується в печінці та виводиться з сечею, здебільшого у формі глюкуронід- і сульфаткон’югатів. Час напіввиведення – від 2 до 4 годин.
Після перорального прийому кофеїн всмоктується швидко. Максимальні концентрації у плазмі досягаються приблизно через 60 хвилин, час напіввиведення – приблизно 3?7 годин. 25-36% дози зв’язується з білками плазми. Проникає у цереброспінальну рідину, досягаючи в ній концентрації, подібної до концентрації у плазмі. Біотрансформується в печінці, метаболіти виводяться нирками. Виділяється з грудним молоком.
Фенілефрину гідрохлорид легко і повністю всмоктується після перорального прийому. Пік плазмової концентрації досягається протягом 1 – 2 годин. Час напіввиведення – від 2 до 3 годин. Виділяється переважно в незміненому вигляді з сечею.

Показания к применению
Показання для застосування.
Симптоматичне лікування застуди, грипу та інших гострих респіраторно-вірусних інфекцій, що супроводжуються підвищенням температури тіла, ознобом, головним болем, болем у горлі, болем у м’язах і суглобах, закладеністю носа, нежиттю, чханням, нездужанням.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози.
Препарат призначений для перорального застосування.
Дорослим та дітям старше 12 років: по 2 капсули кожні 4 – 6 годин. Не приймати більше 12 капсул протягом доби. Не рекомендується приймати препарат більше 7 днів.

Побочные эффекты
Побічні ефекти.
З боку шкіри і підшкірних тканин: свербіж, кропив'янка, ангіоневротичний набряк.
З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, розлади травлення, печіння у епігастральній ділянці, гіперкислотність вмісту шлунка.
З боку серцево-судинної системи: тахікардія, серцеві аритмії, блідість шкіри.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм, напади бронхіальної астми, розлади дихання.
З боку нирок та сечовидільної системи: порушення сечовипускання, ниркова недостатність.
З боку нервової системи: тремор, дефіцит уваги, безсоння, головний біль.
З боку психічної сфери: тривога, занепокоєння, нервозність, дратівливість.
З боку системи крові та лімфатичної системи: агранулоцитоз, анемія, лейкопенія.

Противопоказания
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших симпатоміметиків.
Нестабільна стенокардія; серцеві аритмії; виражена артеріальна гіпертензія; вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази та метгемоглобінредуктази; тяжка печінкова або ниркова недостатність; вірусний гепатит; алкоголізм; закритокутова глаукома; гіпертиреоз.
Препарат не можна застосовувати одночасно з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) і протягом 2 тижнів після їх відміни, а також одночасно з трициклічними антидепресантами і зідовудином.
Не застосовувати дітям віком до12 років, а також у періоди вагітності та годування груддю.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Грипекс Старт не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол, кофеїн та симпатоміметики.
Застосування парацетамолу у поєднанні з інгібіторами МАО може спричинити збудження та високу температуру. Інгібітори МАО можуть посилювати активність парацетамолу та фенілефрину.
Препарат може посилювати дію пероральних протидіабетичних засобів і антикоагулянтів (варфарину, кумарину). При одночасному застосуванні з етанолом, рифампіцином, протиепілептичними засобами, барбітуратами та іншими препаратами, що індукують мікросомальні ферменти печінки, зростає ризик гепатотоксичності. Метоклопрамід прискорює, а всі холінолітичні препарати уповільнюють абсорбцію парацетамолу в шлунково-кишковому тракті.
Застосування препарату у поєднанні з симпатоміметиками і гормонами щитовидної залози може посилити тахікардію. Пероральні контрацептиви, циметидин, хінолони, метоксален, мексилетин і верапаміл уповільнюють метаболізм кофеїну.
Фенілефрин може послаблювати гіпотензивну дію гуанетидину, мекаміламіну, метилдопи, резерпіну. Застосування препарату одночасно з індометацином, антагоністами ?-адренергічних рецепторів або метилдопою може спричинити гіпертензивний криз. Трициклічні антидепресанти можуть послаблювати дію фенілефрину.

Передозировка
Передозування.
Симптоми передозування зумовлені симптоматикою передозування окремих компонентів.
Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: нудота, блювання, надмірне потовиділення, сонливість і загальна слабкість. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, кому та летальний кінець. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалась також серцева аритмія. Ураження печінки може виникнути у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла.
Симптоми передозування фенілефрину: гемодинамічні розлади (тахікардія, підвищення артеріального тиску, потім брадикардія), серцево-судинний колапс, що супроводжується пригніченням дихання.
Гостра інтоксикація кофеїном спостерігається дуже рідко. Симптоми передозування: біль у животі, сонливість, підвищений діурез, дегідратація, підвищення температури тіла, при тяжкій інтоксикації – серцеві аритмії і тоніко-клонічні судоми.
При передозуванні потрібна швидка медична допомога в умовах стаціонару.
Лікування при передозуванні: промивання шлунка та активоване вугілля (60-100 г перорально, бажано з водою), метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування парацетамолу, особливо в перші 10-12 годин після інтоксикації; при тахікардії – ??адренолітичні засоби, в тяжких випадках – заходи для підтримання життєвих функцій; алюмінію оксид для зменшення подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, при конвульсіях – діазепам або барбітурати внутрішньовенно. Необхідно також вживати загальнопідтримуючих заходів.

Особенности применения
Особливі застереження.
Не слід застосовувати Грипекс Старт одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол (через ризик передозування), а також іншими засобами для лікування грипу та застуди. Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату. При виникненні побічних ефектів препарат слід відмінити.
Необхідно враховувати, що при наявності порушень функції печінки, зловживанні алкоголем, а також голодуванні зростає ризик ураження печінки при лікуванні препаратом.
З обережністю застосовують препарат пацієнтам з порушеннями функції нирок, гіперплазією передміхурової залози, синдромом Рейно, ішемічною хворобою серця, хворим на бронхіальну астму, цукровий діабет, а також особам, що приймають антикоагулянти (необхідна корекція доз, якщо це неможливо, препарат не слід застосовувати більше декількох днів) і антагоністи ?-адренергічних рецепторів.
В період лікування препаратом забороняється вживання алкоголю через ризик токсичного ураження печінки.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Протипоказано.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Під час лікування препаратом необхідна обережність при керуванні автомобілем або технікою, що потребує підвищеної концентрації уваги.
Діти.
Препарат протипоказаний для застосування дітям віком до 12 років.

Условия и сроки хранения
Термін придатності.
2 роки.
Умови зберігання.
Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C.

Условия отпуска
Умови відпуску:
без рецепту

Упаковка
Упаковка.
По 6 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.
По 8 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.
По 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістера в картонній коробці.
По 12 капсул у блістері, по 1 або 2 блістера в картонній коробці.

Производитель и его адрес
Виробник, країна:
ТОВ "ЮС Фармація", Польща

© 2017 Разработано компанией CDM, все права защищены.