4589
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ (с 9:00 до 18:00) (056) 745-55-21
Медицинская реформа. Основные принципы.
Поиск
Поиск участкового врача
google_dnipromed twitter_dnipromed youtube_dnipromed" facebook_dnipromed vk_dnipromed

Он-лайн поиск участкового врача


Например: пл. Октябрьская 4, просп. Кирова 127, ул. Героев Сталинграда 10

В связи с отключением сервиса Yandex.Карты поиск врача временно не работает. Мы пытаемся решить эту проблему.
НПосле осуществления поиска, Вам будет показан соответствующий Центр и Амбулатория с перечнем специалистов. В связи с медицинской реформой, участковые терапевты и педиатры переквалифицируются во врачей семейной медицины. При отсутствии Вашего адреса у терапевта или педиатра, рекомендуем просмотреть поле «Семейный врач».

Рекомендуем уточнять информацию в регистратуре Амбулатории или Центра

online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будет осуществлен поиск и показаны соответствующие лицензированные учреждения в радиусе 5 километров. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



online physician

С помощью этого сервиса Вы можете найти все аптеки рядом с вашим домом, в которых есть в наличии интересующий Вас препарат, сориентироваться по его стоимости, а также ознакомиться с инструкциями к препарату.





Введите название препарата

    


Для наиболее точного поиска, следует вводить название препарата частично и затем выбрать нужный из предлагаемого списка. Минимальная длинна поискового запроса – 3 символа (первые буквы названия). Например, при поиске препарата «Ранитидин», лучше ввести «Ран».
online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будут показаны соответствующие учрежедния для поддержаниия красоты, здоровья и внутренней гармонии в радиусе 5 километров от введенного адреса. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



Ваша компания оказывает услуги по восстановлению и поддержанию красоты и здоровья, духовного и физического развития? Компания CDM в рамках проекта dnipromed.com предлагает Вам сервис «Запись к врачу on-line».

Портал dnipromed.com – совместный проект компании CDM и КП «Днепропетровский городской Центр здоровья» Департамента охраны здоровья Днепропетровского городского совета. Это уникальная и наиболее полная медицинская информационная система, не имеющая аналогов среди специализированных сайтов Днепропетровской области.

Ресурсы портала dnipromed.com дадут возможность потребителю не только увидеть Вашу баннерную или контекстную рекламу, но и упростят связь между Вами и Вашими потенциальными клиентами. Позволят быстро найти нужное учреждение, специалиста, услугу или препарат, ознакомиться с ценовой политикой, отзывами и тут же записаться на прием в режиме on-line.

Целевая аудитория портала – это активные люди в возрасте от 18 до 55 лет, ценящие свое здоровье, время и стремящиеся к инновациям. Большая плотность населения, более 500 тысяч пользователей сети Internet, широкий спектр предоставляемой и обновляемой информации на dnipromed.com, обеспечат высокую посещаемость ресурса и заинтересованность потребителя в предлагаемых Вами услугах.

Максимальная отдача при минимальных затратах с порталом dnipromed.com!

Эрбисол р-р д/ин.2мл амп.№10

***
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ЕРБІСОЛ®

Торговое название
ЕРБІСОЛ®

Латинское название
ERBISOL

Общая характеристика
Склад:
діючі речовини: комплекс природних небілкових низькомолекулярних органiчних сполук негормонального походження, отриманих із тваринної ембріональної тканини, 1 мл препарату містить олігопептиди та глікопептиди (загалом 0,07 - 1,0 мг), нуклеотиди, амінокислоти.
допоміжна речовина: розчин 0,9 % натрію хлориду ізотонічного до 1 мл.

Форма выпуска
Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармгруппа
Фармакотерапевтична група.
Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03AX,
Гепатотропні препарати. Код АТС А05ВА.

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Фармакологічна активність препарату визначається вмістом в ньому низькомолекулярних біологічно активних пептидів, які активують природні, еволюційно сформовані контролюючi системи організму, що відповідають за пошук та усунення патологічних змін. Ербісол® активізує імунну систему на прискорення відновлення ушкоджених та знищення аномальних клітин і тканин. Основний імуномодулювальний ефект препарату проявляється, перш за все, через дію на макрофагальну ланку, яка відповідає за репарацію пошкоджених клітин та відновлення функціональної активності органів і тканин, а також через NК-клітини (CD3-16+56+) та Т-кілери (CD3+16+56+), якi відповідають за знищення ушкоджених клітин, нездатних до регенерації, або аномальних клітин (мутованих, злоякісних, клiтин-вірусоносіїв тощо) і тканин. Одночасно Ербісол® чинить імунокоригувальну дію і при порушеннях імунного стану сприяє його нормалізації внаслідок активації Т-лімфоцитів, Тh1-хелперів і Т-кілерів та інгібування активності Тh2-хелперів та В-лімфоцитів, що важливо для відновлення балансу між клітинним та гуморальним імунітетом при онкозахворюваннях і для припинення алергічних реакцій. Залежно від імунного статусу організму препарат коригує активність і деяких інших факторів гуморального та клітинного імунiтету: індукує синтез ?-, ?- та ?-інтерферонів, фактора некрозу пухлини, інтерлейкіну-2 (ІЛ-2) та ІЛ-12, пригнічує синтез ІЛ-4 та ІЛ-10. Ербісол® потенціює дію антибіотиків, екзогених інтерферонів i, разом з тим, послаблює їх токсичну побiчну дiю.
Ербісол® прискорює процес регенерації та репарації при ерозивно-виразкових ураженнях шлунково-кишкового тракту, сприяє загоєнню ушкоджень слизових оболонок шлунка та дванадцатипалої кишки. Препарат підвищує регенеративно-репаративний потенціал тканин, що призводить до швидкого заживлення травматичних, гнійних та післяопераційних ран, трофічних виразок різної етіології, до прискореної консолідації кісткових фрагментів при переломах, лікуванню пародонтитів і пародонтозів.
Ербiсол® виявляє ефективність при лікуванні гострих і хронічних гепатитів різної етіології, включаючи токсичнi, медикаментознi та вiруснi гепатити, при яких препарат активізує процеси регенерації печінки. При вірусних гепатитах Ербісол®, крiм того, активізує цитотоксичні Т-лімфоцити (CD8+) та Т-кілери (CD3+16+56+), відповідальні за знищення клітин-вірусоносіїв, а також індукує синтез ?-, ?- і ?-інтерферонів, підвищує їх рівень у крові в 4 - 6 разів, що сприяє прискоренню елімінації вірусу. В той же час, активізуючи процеси регенерації печінки, препарат сприяє заміщенню загиблих гепатоцитів здоровими клітинами, що дозволяє віднести Ербісол® до препаратів, які полегшують перебіг тяжкості інфекційного захворювання. Препарат виявляє протизапальні властивості, але лiкування хронiчних запальних процесiв може проходити через фазу загострення протягом 2 - 5 дiб. Ербiсол® сприяє нормалізації функцій гепатоцитів, виявляє виражений антиоксидантний і мембраностабілізуючий ефекти на рівні плазматичних мембран, запобігає розвитку дистрофії, цитолізу та холестазу, а також атеросклерозу при ураженнях печінки, сприяє нормалізації рівня білірубінів і трансаміназ. Це призводить до швидкого зникнення астеновегетативного, диспептичного та больового синдромів. Активуючи функції печінки, препарат сприяє прискоренню видалення iз органiзму сторонніх токсичних агентів та шкідливих продуктів його життєдіяльності.
При хронiчних обструктивних захворюваннях легень та бронхiальнiй астмi при дихальній недостаності, застосування Ербісолу® послабшує явища нейтрофільного запалення, надмірна активація якого формує необоротний компонент обструкції бронхів за рахунок деструкції еластичної колагенової основи легень. Зменшення клітинного запалення сприяє покращанню функції зовнішнього дихання, що впливає на рівень тканинної гіпоксії, енергетичної забезпеченностi клітин, зменшенню завантаженостi їх мембран токсинами та імунокомплексами, посилює катехоламін-зв’язувальну функцію мембран еритроцитів, зменшує відносну в’язкість еритроцитарної суспензії та здатність їх до агрегації, збільшує деформабельність еритроцитів, що сприяє зростанню плинності крові і покращанню мікроциркуляції. Клiнiчна дiя Ербiсол® проявляється у значному послабленні вираженості клінічних симптомів захворювання, позитивному прирості динамічних показників функції зовнішнього дихання, зменшеннi кратності застосування інгаляційних бронхолітиків.
При інсулінозалежному цукровому діабеті Ербісол®, інгибуючи активність Тh2-хелперів та В-лімфоцитів, зменшує інтенсивність аутоімунного процесу, а активізуючи макрофаги, сприяє репарації пошкоджених бета-клітин, що призводить до зменшення добової потреби в iн’єкцiйному iнсулінi, а також до стійкої компенсації вуглеводного та ліпідного обмінів, зменшення перекисного окислення лiпiдів. Це сприяє зменшенню або ліквідації клінічних проявів та покращанню функції печінки, міокарда, серцевосудинної системи. При комплексній терапії Ербісол® позитивно впливає на лікування нейропатiй, макро- і мікродіабетичних ангіопатій, поліпшує мікроциркуляцію у кровоносних судинах, запобігає розвитку гангрени. При первинно виявленному цукровому діабеті сприяє значному зниженню добової дози інсуліну, стійкій та тривалій ремісії. У хворих з інсулiнонезалежним цукровим діабетом Ербісол® покращує показники метаболічного синдрому, поліпшує скорочувальну здатність міокарда. Ербiсол® сприяє покращанню рівня якості життя хворих на цукровий дiабет.
При онкозахворюваннях Ербісол® не стимулює розбалансовану імунну систему хворих, а сприяє її корекції, нормалізуючи імунний статус за рахунок активізації Т-лімфоцитів, Тh1-хелперів та Т-кілерів і інгібуючи активність Тh2-хелперів та В-лимфоцитів, що сприяє відновленню специфічного клітинного імунітету і, перед усім, активізації Т-кілерів. Препарат активізує також макрофаги та природні кілери (N-кілери) неспецифічного імунітету, індукує синтез ?- та ?-інтерферону і фактора некрозу пухлин. Це призводить до інгiбування як росту, так і метастазування злоякісних пухлин, а в комплексі з хірургічним втручанням або з хіміо- та радіопроменевою терапією сприяє їх ефективному знищенню. Ербісол® як препарат супроводу при хіміо- та радіопроменевій терапії значно пiдвищує ефективність лікування за двома напрямами. По-перше, як репарант, гепатопротектор та імунопротектор, захищає здорові клітини і тканини від хімічного та променевого ураження, відновлюючи ушкоджені дiлянки. Це дозволяє використовувати більш інтенсивні схеми із застосуванням сильнодіючих хіміопрепаратів та доз випромінення без ризику виникнення особливо негативних наслідкiв для стану хворих запобігаючи випаданню волося, усуненню або суттєвому зниженню проявiв вегетативного, диспептичного та больового синдромiв. По-друге, як імунокоректор, препарат відновлює протипухлинні функції імунної системи і, незважаючи на ушкоджуючу дію хіміо- та радiопроменевої терапії, сприяє нормалiзації імунного статуса хворих після лікування до параметрiв здорових людей. Це дозволяє, на відміну від стандартної хіміо- та радіопроменевої терапії, мобiлiзувати захисні протипухлинні функції організму як пiд час лiкування, так i в міжкурсові періоди, що сприяє, в подальшому, підвищенню їх ефективності та покращанню якості життя хворих, а також можливого заміщення деяких курсів хіміо- і радіопроменевої терапії на курси імунотерапії та iмунокорекцiї Ербiсол®.
При клiнiчних дослідженнях за участю хворих, якi застосовували Ербiсол®, вiдмiчено зменшення кількостi повторних iнтенсивних курсiв хіміо- та радiопроменевої терапії, якi будуть необхідні в найближчий термін, а також зниження частоти виникнення нових метастатичних вузлів в період між плановими курсами лікування. Ербісол® є адаптогеном, який підвищує захистні та адаптативно-пристосувальні функції організму. Ербісол® рекомендується застосовувати в комплексній терапії наслідкiв радіаційного впливу та екологiчного забруднення. Препарат проявляє радіопротекторний ефект, що пов’язано з його мембраностабілізуючими та антиоксидантними властивостями, активацією процесів репарації як на клітинному, так і на генетичному (активізує ДНК-полімеразу-В - репарант генетичного коду) рівнях, нормалізацією функції печінки для ефективного видалення сторонніх токсичних агентів.
Ербісол® активує iмунну систему для проведення ревізії та реставрації організму, що має важливе значення в геронтології, тому що в процесі життєдіяльності накопичується велика кількість аномальних клітин, багато з яких знаходиться в “прихованому” стані і активуються при послабленні імунної системи. Ербісол® сприяє відновленню функції імунної системи, коли активізовані N-; та Т-кілери мають змогу провести ревізію - знайти і знищити аномальні клітини, а макрофаги деякою мірою реставрувати - регенерувати функції органів і тканин, порушенні у людей літнього віку.
Iмуномодулювальний ефект починає розвиватися з 5 - 7 доби і досягає максимальних значень на 20 - 21 добу, зберігаючись на цьому рівні, після закiнчення курсу терапії препарата, ще 8 - 10 діб. Репаративна дія починає розвиватися на 2 - 3 добу лікування, а гепатопротекторний ефект проявляється після 2 - 3 ін’єкцій препарату. Препарат не токсичний, не виявляє кумулятивної токсичності, алергенних, тератогенних, мутагенних і канцерогенних властивостей.
Фармакокінетіка. Не вивчена.

Показания к применению
Показання:
- гастроентерологія: гепатити різної етіології (включаючи вірусні, токсичні та медикаментозні гепатити, спричинені застосуванням антибіотиків, інтерферонів, хіміопрепаратів та інших сильнодіючих лікарських препаратів, що спричиняють побічні ефекти), реактивні гепатити, стеатогепатози, цироз печінки, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ерозивні гастродуоденіти, неспецифічний виразковий коліт;
- токсикологія: Ербісол® підсилює дезінтоксикаційні функції печінки;
- ендокринологія: цукровий діабет, аутоімунний тиреоїдит;
- терапія: неспецифічні захворювання легенів (пневмонiя, хронiчнi бронхiти), туберкульоз легенів, метаболічні дистрофії, синдром хронічної втоми, ангіопатії, для покращання мікроциркуляції, нормалізації тонусу та кровонаповнення судин. Ербісол® застосовується у комплексному лікуванні осіб, які постраждали від наслідкiв радіаційного впливу та екологiчного забруднення, препарат має виражені адаптивно-коригуючі властивості при поєднанні вищевказаних патологій, підвищує компенсаторні та захистні функції організму;
- алергологія: алергічні та аутоімунні захворювання, включаючи бронхіальну астму, атопічний дерматит та атопічний ринокон’юктивіт;
- геронтологія: функціональна недостатність пов’язана з віковими порушеннями діяльності печінки, імунної, нервової та серцево-судинної системи. Для підвищення фізичної активності та усунення астенічного синдрому, для підвищення потенції;
- стоматологія: пародонтит.
- хірургія та травматологія: травматичні, післяопераційні і гнійно-септичні рани, переломи (для прискорення консолідації кісткових уламків), трофічні виразки різної етіології, діабетичні ангіопатії, пролежні;
- онкологія: при хірургічному лікуванні для профілактики метастазування та швидкого загоювання ран. При хіміо- та радiопроменевій терапії, Ербісол® застосовують в комплексі як препарат супроводу, у якості гепато-; імунопротектора та репаранта, а в реабілітаційному та міжкурсовому періодах - також як імунокоректор та репарант, для активізації протипухлинного захисту організму.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. Ербісол® вводять внутрішньом’язово в сідничний м’яз, внутрiшньовенно, внутрiшньоартерiально, внутрiшньочеревно або внутрішньопухлинно щоденно дорослим по 2 - 4 мл. Курс лікування – 20 діб і, враховуючи хроноритми організму, одноразове введення бажано призначати ввечері, перед сном, о 22 - 24 годині через 2 - 3 години після їди, а у випадку дворазового введення, додатково призначають о 6 - 8 годині за
1 - 2 години до їди. Середня курсова доза становить 40 - 80 мл.
При реактивних гепатитах, аутоімунних, алергічних захворюваннях дорослим призначають щоденно по 2 мл внутрiшньом’язово, протягом 20 діб. При ранах, пародонтитах у перші 10 діб дорослим призначають внутрiшньом’язово по 4 мл, а в наступні 10 діб, у разі потреби - по 2 мл. При генералізованих пародонтитах додатково призначають інфільтраційне введення у ясна або аплікації чи електрофорез Ербісола® з аноду (+) на ясна.
Хворим на хронiчнi обструктивнi захворювання легень та бронхiальну астму при дихальній недостаності І ступеня дорослим Ербісол® вводять внутрiшньом’язово по 2 мл 1 раз на добу о 22 - 24 годині протягом перших трьох дiб, потім 5 діб по 2 мл 2 рази на добу о 16 -18 годині та 22 - 24 годин і 7 діб - по 2 мл 1 раз на добу о 22 - 24 годині. Курсова доза становить 40 мл
. Хворим на хронiчнi обструктивнi захворювання легень та бронхiальну астму при дихальній недостаності ІІ ступеня дорослим Ербісол® вводять внутрiшньом’язово протягом перших трьох діб по 2 мл 1 раз на добу о 22 - 24 годині, а в наступних 10 діб вводять по 2 мл двічі:
о 16 - 18 годин і 22 - 24 годин, потім протягом 7 діб - по 2 мл о 22 - 24 годині. Курсова доза становить 60 мл. При хронiчних обструктивних захворюваннях легень та бронхiальнiй астмi, які супроводжуються глибокими і незворотними змінами функції зовнішнього дихання з дихальною недостатнiстю III ступеня, туберкульозі легень на курс лікування потребується не менше 80 мл Ербісолу®. Хворим цієї групи препарат призначають внутрiшньом’язово по 2 мл двічі: о 16 - 18 годин та 22 - 24 годин. Курс лікування - 20 днів. Запропонований спосіб лікування доповнює ступеневу схему базисної терапії.
При гепатитах, стеатогепатозах, цирозі печінки, виразкових хворобах шлунку та дванадцятипалої кишки, ерозивних гастродуоденітах, неспецифічному виразковому коліті, метаболічних дистрофіях, ушкодженнях тканин, переломах (для прискорення консолідації кісткових уламків), трофічних виразках різної етіології, пролежнях, а також у реабілітаційній та відновній терапії, для підвищення фізичної активності, адаптивно-коригуючих та захистних функцій організму, для ліквідації астенічного синдрому, синдрому хронічної втоми, дорослим препарат застосовують внутрішньом’язово по 2 мл щоденно двічі на добу: о 6 - 8 та 22 - 24 годин протягом 20 діб, або перші 3 доби 2 мл препарату вводять 1 раз на добу о 22 - 24 годині, а в наступні 10 діб вводять по 2 мл двічі: о 6 - 8 годині та 22 - 24 годині, потім протягом 7 днів - по 2 мл о 22 - 24 годині.
При цукровому діабеті, аутоімунному тиреоїдиті призначають щоденно 2 рази на добу по 2 мл - вранцi о 7 - 9 годині та ввечері о 22 - 24 годині, внутрiшньовенно або внутрішньом’язово протягом 20 діб.
При онкозахворюваннях як препарат супроводу та реабілітації при радіопроменевій терапії Ербiсол® призначають внутрішньом’язово щоденно дорослим по 2 мл 2 рази на добу вранці о 6 - 8 годині та ввечері о 22 - 24 годині протягом 20 діб, починаючи за 1 - 2 дні до курсу радiопроменевої терапії
. При хіміотерапії Ербiсол® призначають щоденно ввечері о 22 - 24 годині дорослим по 2 мл внутрішньом’язово, починаючи за 2 - 3 доби до курсу хіміотерапії, пiд час проведення хіміотерапії та закінчуючи на 7 - 12 добу після проведення курсу хіміотерапії (усього 15 - 25 діб), а також внутрішньом’язово по 2 мл вранці о 6 - 8 годині, починаючи за 1 - 2 доби до курсу хіміотерапії, пiд час проведення хіміотерапії та закінчуючи на 3 - 7 добу після проведен-ня курсу хіміотерапії. Тобто 1-у добу та останнi 4 - 7 доби курсу Ербiсол® можна призначати по 2 мл один раз на добу ввечерi о 22 - 24 годинi. В дні прийому хіміопрепаратів, замість ранкової внутрішньом’язової ін’єкції 2 мл Ербiсол®, доцільно вводити 4 - 16 мл Ербісол® (залежно вiд схеми введення та дози хiмiопрепаратiв) дробно, безпосередньо перед введенням кожного цитостатика і таким же шляхом, тобто внутрiшньовенно або внутрішньоартеріально або внутрішньопухлинно або внутрiшньочеревно, а о 17 годинi додатково внутрiшньом’язово вводити 2 мл Ербiсол®. Наприклад, при внутрішньовенній краплинній інфузії хіміопрепарату спочатку внутрiшньовенно вводять Ербісол® по 2 мл перед інфузією кожних 200 мл розчину хіміопрепарату. При внутрішньоартеріальній інфузії хіміопрепарату, Ербісол® вводять таким же чином внутрішньоартеріально. При регіонарній хіміотерапії вводять 4 мл Ербісол® внутрішньоартеріально або внутрішньопухлинно перед введенням таким же чином розчину хіміопрепарату. Додаткове внутрiшньом’язове введення 2 мл Ербісолу® о 17 годині призначають ще 2 - 3 доби після введення великих доз хіміопрепаратів. При проведенні хіміотерапії із застосуванням препаратів, які впливають на гормональний статус пацієнта Ербісол® призначають не раніше ніж через 3 години після застосування таких препаратів
. Розрахунок кiлькостi Ербiсол®, необхiдного для введення разом з хiмiопрепаратами, з метою запобiгання їх побiчній дії на здоровi тканини хворих, проводиться залежно вiд введенної дози хiмiопрепаратiв: 2 мл препарату Ербiсол® бажано вводити перед кожними 25 - 30 мг доксорубiцину або 25 - 30 мг препаратiв платини або 0,5 - 0,75 г циклофосфану або 1,0 г 5-фторурацилу або iншими хiмiопрепаратами з еквiвалентною токсичною дiєю.
В iнформацiйному додатку, приводяться декiлька прикладiв схем застосування Ербiсол® сумісно з курсами хiмiотерапії.
Якщо хворому перед хіміопроменевою терапією було проведено хірургічне втручання, то, починаючи з 1 - 3 доби після операції, Ербісол® призначають дорослим внутрiшньом’язово по 2 мл ввечері протягом 7 - 10 діб до початку курсу хіміопроменевої терапії. Це доцільно також проводити хворим з супутніми захворюваннями печінки та/або перенесеним гепатитом в анамнезі.
Для покращання фізичного стану хворих через 3 - 5 тижнів після проведення курсу хiмiотерапії можливе проведення курсу імунотерапії із застосуванням Ербісол®. Перші 3 доби дорослим призначають по 2 мл препарату внутрiшньом’язово 1 раз на добу ввечерi о 22 - 24 годині, а в наступні 10 діб вводять по 2 мл двічі: вранцi о 6 - 8 годині та ввечерi о 22 - 24 годині, потім протягом 7 діб - по 2 мл ввечерi о 22 - 24 годині, або щоденно по 2 мл двічі на добу: о 6 - 8 та 22 - 24 годин протягом 20 діб.

Побочные эффекты
Побічні реакції. Ербісол® добре переноситься хворими. Але в деяких випадках, у перші 2 - 5 доби терапії, препарат може спричиняти загострення хронiчного запального процесу, що у бiльшостi випадкiв є стадiєю лiкувального процесу. За час клінічних випробувань, а також протягом застосування препарату в клінічній практиці алергічні реакції не відмічалися, але повністю не виключається ризик їх розвитку, а саме: шкірні висипи, відчуття свербежу.

Противопоказания
Протипоказання. Індивідуальна непереносимість.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інши види взаємодії
. Ербісол® потенціює дію антибактеріальних засобів та інтерферонів. Ербісол® підвищує чутливість рецепторів, тому при сумісному застосуванні з ним гормональних препаратів, біостимуляторів, а також біоінгібіторів (транквiлiзатори, снодiйнi, заспокiйливi, психотропнi засоби, депресанти тощо) слід контролювати їх дозування, знижуючи дозу у разі потреби.

Передозировка
Передозування. Можлива короткочасна підвищена збудливiсть, яка не потребує специфiчної терапiї.
Застосування в період вагітності або годування груддю. Не слід застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Особенности применения
Особливості застосування: Холецистит. Поєднується з терапією, що нормалізує діяльність бiлiарної системи. Гіпертонія. Ербісол® призначається по 2 мл один раз на 1 добу ввечері, при загостренні – по 2 мл один раз на 2 доби. Виразкові Поєднується з еридикаційною антихелікобактерною терапією. хвороби При підвищеній кислотопродукції шлунка слід застосовувати ШКТ антисекретанти (блокатори Н2-гістамінорецепторів та протонових насосів), антацидні препарати. Починаючи з 3-ї доби застосування препарату, слід контролювати рівень Цукровий цукру в кровi. У разі його зниження, починаючи з 10-ї доби, можна декілька діабет зменшувати дозу iнсуліну. Якщо проявляється тенденцiя до зниження рівня цукру, то курс лікування доцільно подовжити до 23 - 30 діб. При наявності аутоімунної агресії спочатку, з метою її припинення, додатково призначають Ербісол® по 2 мл 1 раз на добу о 22 - 24 годині протягом 5 - 7 діб.
При підвищеному артерiальному тиску, а також у фазі загострення патологiчного процесу препарат слiд застосовувати з обережністю, зменшуючи дозу.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або при роботі з іншими механізмами. Ербісол® не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або при роботі з іншими механізмами.

Условия и сроки хранения
Термін придатності - 5 років. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.
Умови зберігання. Зберігати при температурі + 4 - 12°C в недоступному для дітей місці. При зберіганні допускається поява опалесценції.

Производитель и его адрес
Виробник, країна: ТОВ "Ербіс" для ПП "Лабораторія Ербіс", м.Київ, Україна

Дополнительная информация
Діти. Не застосовують дітям.

© 2022 Разработано компанией CDM, все права защищены.