4589
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ (с 9:00 до 18:00) (056) 745-55-21
Медицинская реформа. Основные принципы.
Поиск
Поиск участкового врача
google_dnipromed twitter_dnipromed youtube_dnipromed" facebook_dnipromed vk_dnipromed

Он-лайн поиск участкового врача


Например: пл. Октябрьская 4, просп. Кирова 127, ул. Героев Сталинграда 10

В связи с отключением сервиса Yandex.Карты поиск врача временно не работает. Мы пытаемся решить эту проблему.
НПосле осуществления поиска, Вам будет показан соответствующий Центр и Амбулатория с перечнем специалистов. В связи с медицинской реформой, участковые терапевты и педиатры переквалифицируются во врачей семейной медицины. При отсутствии Вашего адреса у терапевта или педиатра, рекомендуем просмотреть поле «Семейный врач».

Рекомендуем уточнять информацию в регистратуре Амбулатории или Центра

online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будет осуществлен поиск и показаны соответствующие лицензированные учреждения в радиусе 5 километров. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



online physician

С помощью этого сервиса Вы можете найти все аптеки рядом с вашим домом, в которых есть в наличии интересующий Вас препарат, сориентироваться по его стоимости, а также ознакомиться с инструкциями к препарату.





Введите название препарата

    


Для наиболее точного поиска, следует вводить название препарата частично и затем выбрать нужный из предлагаемого списка. Минимальная длинна поискового запроса – 3 символа (первые буквы названия). Например, при поиске препарата «Ранитидин», лучше ввести «Ран».
online physician

База учреждений наполняется

После выбора необходимой Вам категории, будут показаны соответствующие учрежедния для поддержаниия красоты, здоровья и внутренней гармонии в радиусе 5 километров от введенного адреса. При переходе на интересующую ссылку, Вы сможете ознакомиться с описанием учреждения, графиком его работы и контактами.

Категория учреждения

Выберите специализацию



Введите Ваш адрес



Ваша компания оказывает услуги по восстановлению и поддержанию красоты и здоровья, духовного и физического развития? Компания CDM в рамках проекта dnipromed.com предлагает Вам сервис «Запись к врачу on-line».

Портал dnipromed.com – совместный проект компании CDM и КП «Днепропетровский городской Центр здоровья» Департамента охраны здоровья Днепропетровского городского совета. Это уникальная и наиболее полная медицинская информационная система, не имеющая аналогов среди специализированных сайтов Днепропетровской области.

Ресурсы портала dnipromed.com дадут возможность потребителю не только увидеть Вашу баннерную или контекстную рекламу, но и упростят связь между Вами и Вашими потенциальными клиентами. Позволят быстро найти нужное учреждение, специалиста, услугу или препарат, ознакомиться с ценовой политикой, отзывами и тут же записаться на прием в режиме on-line.

Целевая аудитория портала – это активные люди в возрасте от 18 до 55 лет, ценящие свое здоровье, время и стремящиеся к инновациям. Большая плотность населения, более 500 тысяч пользователей сети Internet, широкий спектр предоставляемой и обновляемой информации на dnipromed.com, обеспечат высокую посещаемость ресурса и заинтересованность потребителя в предлагаемых Вами услугах.

Максимальная отдача при минимальных затратах с порталом dnipromed.com!

Флутамид табл.250мг №84

***
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ФЛУТАМІД
(FLUTAMIDE)

Торговое название
ФЛУТАМІД

Международное название
Міжнародна непатентована назва: Flutamide

Латинское название
FLUTAMIDE

Общая характеристика
Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: флутамід; 2-метил–N-[4-нітро-3-(трифторметил)фенил] пропіонамід;
основні фізико-хімічні властивості: таблетки жовтого кольору, капсулоподібної форми, без оболонки з насічками, довжиною 19 мм, шириною 7 мм;
склад:
1 таблетка містить флутаміду 250 мг;
допоміжні речовини: манітол, натрію лаурилсульфат, повідон К-30, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, натрію крохмальгліколят, магнію стеарат.
Форма випуску. Таблетки.

Форма выпуска
Таблетки по 250 мг № 84

Фармгруппа
Фармакотерапевтична група. Антиандрогенні засоби. Код АТС L02BB01.

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Флутамід - антиандрогенний препарат з нестероїдною структурою. Флутамід та його метаболіти не мають агоністичних або антагоністичних властивостей відносно рецепторів глюкокортикоїдів, естрогену, прогестину та мінералокортикоїдів.
Флутамід блокує андрогенні рецептори клітин-мішеней у передміхуровій залозі, гіпоталамусі і гіпофізі та інгібує біологічні ефекти ендогенних андрогенів. Проте флутамід не пригнічує дію на андрогенопосередковану секрецію гонадотропін-релізинг гормону (ГТРГ) гіпоталамусом або не впливає на чутливість гіпофіза до ГТРГ. Це приводить до підвищення вмісту гонадотропних гормонів (лютеїнізуючого і фолікулостимулюючого), унаслідок чого відбувається стимуляція гіперпродукції тестостерону.
Конкуруючи з андрогенами, флутамід і його метаболіти інгібують взаємодію дигідротестостерону з ядерними рецепторами андрогенів. Блокада рецепторів може також відбуватися на рівні клітинної мембрани і цитоплазмі клітки. Основний метаболіт - 2-гідроксифлутамід. Його спорідненість з рецепторами андрогенів у 25 разів вище, ніж у флутаміду, що дозволяє розглядати його як активну форму флутаміду.
Комбінація флутаміду з хімічною або хірургічною кастрацією приводить до появи тестикулярних та адреналових ефектів андрогенів.
Фармакокінетика. Після перорального застосування флутамід добре адсорбується із шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом 2 годин. Досліди з використанням міченого тритієм флутаміду свідчать про його швидкий метаболізм до біологічно активної форми – 2-гідроксифлутаміду та інших метаболітів. Період напіврозпаду препарату становить 5-6 годин. Існує приблизно 10 метаболітів флутаміду. Більше ніж 90 % флутаміду та 2-гідроксифлутаміду зв’язується з білками плазми. Елімінується переважно нирками. Приблизно 4% прийнятої дози екскретується з калом.

Показания к применению
Показання для застосування. Лікування прогресуючого раку передміхурової залози в поєднанні з хірургічною (орхіектомія) або медикаментозною (агоністи ЛГРГ) кастрацією. Лікування ”flare”- ефекту, спричиненого застосуванням агоністів ЛГРГ впродовж 6 тижнів від початку терапії.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. По одній таблетці (250 мг) три рази на добу з восьмигодинним інтервалом. Загальна добова доза становить 750 мг. У складі комбінованої терапії з агоністами ЛГРГ прийом Флутаміду починають за 3 дні до початку терапії агоністами ЛГРГ, яка триває 6 тижнів.

Побочные эффекты
Побічна дія.
При монотерапії найчастіше спостерігаються гінекомастія або нагрубання молочних залоз, що іноді супроводжується галактореєю. Ці симптоми зникають після відміни препарату або зниження дози. Рідше спостерігаються нудота, блювання, діарея, безсоння і підвищена стомлюваність.
Іноді Флутамід спричинює минущі зміни вмісту печінкових трансаміназ.
Зрідка виникають зменшення спермоутворення і втрата лібідо.
При комбінованій терапії з додаванням аналогів релізинг-факторів ЛГ можна відмітити припливи жару, втрату лібідо, імпотенцію, діарею, нудоту, блювання. Гінекомастія зустрічається рідше, ніж при монотерапії. Проте більшість з вищеперелічених симптомів спостерігаються при монотерапії релізинг-факторами ЛГ. Також можуть зустрічатися шкірні реакції, такі як фоточутливість, еритема, некроліз епідермісу.

Противопоказания
Протипоказання. Підвищена чутливість до флутаміду чи допоміжних речовин, що входять до складу препарату.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У пацієнтів, що одержують тривалу терапію варфарином, було відмічено збільшення протромбінового часу після застосування флутаміду. Тому необхідно робити підбір оптимальної дози антикоагулянта.

Передозировка
Передозування.
В експериментах на тваринах Флутамід призводив до гіпоактивності, пілоерекції, уповільнював частоту дихання, зумовлював атаксію та/або сльозотечу, анорексію, седацію, блювання і метгемоглобінемію.
Клінічні дані свідчать, що прийом Флутаміду в добовій дозі до 1500 мг не спричинює серйозних побічних ефектів. Іноді виникають гінекомастія, нагрубання молочних залоз і скороминущі зміни рівнів печінкових трансаміназ. Описаний випадок виживання пацієнта (без серйозних наслідків), що прийняв одномоментно більше 5 г препарату.
Враховуючи високий ступінь зв’язування флутаміду з білками плазми крові, слід очікувати незначного ефекту від проведення діалізу у хворих з передозуванням препарату. За відсутності блювання слід викликати його штучно (якщо хворий є притомним). Показано проведення загальних заходів щодо контролю і підтримки життєвих параметрів організму.

Особенности применения
Особливості застосування.
У складі комбінованої терапії з агоністами ЛГРГ терапію Флутамідом розпочинають як мінімум за 3 дні до призначення агоністов ЛГРГ, що сприяє менш вираженій запальній гіперемії, ніж при паралельному початку терапії.
Лікування повинно проводитися під наглядом лікаря. Особливу увагу слід приділяти дії препарату на функцію печінки і затримку рідини в організмі пацієнтів, у яких не проводилась орхідектомія (хірургічна або медикаментозна). Відповідні лабораторні дослідження слід проводити в разі появи перших ознак порушення функції печінки (наприклад: свербіж, темна сеча, стійка відсутність апетиту, жовтуха, помірна болючість у правому верхньому квадранті живота або загальна слабкість).
Якщо у пацієнта є ознаки жовтухи або лабораторно підтверджене порушення функції печінки за відсутності метастазів у ній, у цьому випадку слід припинити лікування Флутамідом або знизити його дозу, хоча певних рекомендацій щодо дозування не існує. Порушення функцій печінки звичайно буває оборотним після припинення лікування Флутамідом, а в деяких пацієнтів і після зниження дози.
Якщо пацієнтам не проводилася медикаментозна або хірургічна кастрація, введення Флутаміду може призводити до підвищення рівнів тестостерону і естрадіолу в плазмі крові; іноді виникає затримка рідини в організмі. Том даний препарат слід застосовувати з обережністю при серцевих захворюваннях. У таких пацієнтів при тривалому прийомі Флутаміду може спостерігатися олігоспермія. У цьому разі доцільним є проведення кількісного аналізу сперми.

Условия и сроки хранения
Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25 °С) у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Упаковка
Таблетки по 250 мг № 84

Производитель и его адрес
Виробник, країна: "Orion Corporation", Фінляндія

© 2022 Разработано компанией CDM, все права защищены.